Zaproszenia okolicznościowe

Podziękowania dla gości, zawieszki, winietki

Ciekawie wykonane winietki na wesele – różne wzory

Ślub to uroczystość, która z jednej strony jest niesłychanie wyniosła, a z drugiej daje szansę udanej i głośnej zabawy z najbliższymi. Porządnie, w związku z tym gdy na stołach pojawią się przyciągające i gustowne winietki, które nie tylko stanowią dekorację, lecz jednocześnie mogą być trwałą pamiątką dla gości.

Winietki na stół

Ofiarowanie ich bliskim gwarantuje ich zadowolenie oraz idealny humor. Wykonane są z drewna na kształt serca, a usytuowany na nich dowolny grawer może przekazać słowa podziękowania za przybycie. Continue reading „Ciekawie wykonane winietki na wesele – różne wzory”

Gotowe i tanie ślubne winietki – różne, ciekawe wzory

Tak wyniosła uroczystość, jaką jest zawarcie związku małżeńskiego i zabawa weselna powinny zostać upamiętnione w pamięci zarówno młodych jak również gości weselnych. Obdarowanie wszystkich winietkami, które przekazują zobowiązanie za akompaniowanie w tym dniu to odpowiedni pomysł.

Pomysłowe winietki

Stanowią piękną dekorację stołu, a drzewo, z którego są wykonane zapewnia, że goście otrzymają trwałą pamiątkę. Kształt serca oraz indywidualny grawer gwarantują przekazanie podziękowań, a również uwydatniają osobliwość tej uroczystości. Continue reading „Gotowe i tanie ślubne winietki – różne, ciekawe wzory”