Zaproszenia okolicznościowe

Podziękowania dla gości, zawieszki, winietki

Pomysłowe podziękowania dla rodziców chrzestnych – tanio

Chrzest święty to niesłychanie istotny dzień w ludzkim życiu i uroczystość, jaką należałoby trwale zachować w pamięci. Chrzestni odgrywają tutaj nadzwyczaj znaczącą rolę, w związku z tym należy im się słowo zobowiązania, które ma prawo przybrać nieszablonową formę. Wykonana z drewna statua przekazuje podziękowania i miłość, a to gwarantuje zadowolenie i radość.

Chrzestni podziękowania

Motyw aniołka nawiązuje do usposobienia uroczystości, a dodany lazurowy bądź różowy odcień wskazuje na płeć chrzczonego potomka. Spersonalizowany grawer pozwala przesłać chrzestnym słowa wdzięczności. Continue reading „Pomysłowe podziękowania dla rodziców chrzestnych – tanio”

Różne projekty podziękowań dla gości

Podziękowania dla gości to miły sposób na zaakcentowanie obecności rodziny oraz znajomych oraz okazanie wdzięczności za wspólne świętowanie dnia chrztu. Prezentujemy dla Państwa indywidualne podziękowanie dla gości w formie magnesu o kształcie serca – malutki upominek, który nie tylko sprawi radość krewnym, lecz też będzie wyśmienitą pamiątką z dnia imprezy.

Trwałe, drewniane podziękowania dla gości na chrzest to szansa stworzenia spersonalizowanego podarku, który jednocześnie stanowi znakomitą dekorację. Do każdego magnesu dodajemy w zestawie ozdobną kopertę w wybranym kolorze (do wyboru mają Państwo odcień szary, niebieski lub różowy) – uprzejmie zapraszamy do kupna.

chrzest

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl