Zaproszenia okolicznościowe

Podziękowania dla gości, zawieszki, winietki

Wysokiej jakości i tanie podziękowania dla gości – komunia

Pierwsza Komunia Święta to szczególny dzień w życiu każdego dziecka, należałoby by był bez zarzutu dopieszczony. To naturalnie dzięki naszym podziękowaniom na komunie można dopełnić dzieła uprzejmie dziękując gościom za przyjazd. Delikatny motyw gołębicy bądź też serca nienagannie wpisuje się w klimat wydarzenia, a możliwość personalizacji pozwala podkreślić jego rewelacyjny charakter.

Komunia tanie podziękowania

Każda jedna drewniana dekoracja jest oprócz tego zaopatrzona w magnes, to naturalnie dzięki czemu będzie nie jedynie dekoracją samą w sobie, lecz także przydatnym w każdym mieszkaniu gadżetem. Continue reading „Wysokiej jakości i tanie podziękowania dla gości – komunia”

Piękne i ciekawe podziękowania dla gości

Sympatyczne skojarzenia z Komunią Świętą muszą zostać z Państwem jak najdłużej – dlatego warto zatroszczyć się o dekoracyjne pamiątki z Komunii. W czasie uroczystości warto nie zapominać nie tylko o gwieździe tego dnia, ale także o przyjeżdżających gościach. Spersonalizowane podziękowania dla gości na komunię utworzone z drewna na pewno wywołają pozytywne emocje.

Takie podziękowanie dla gości to imponujący sposób na przedstawienie, jak są dla nas istotni – podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu w kształcie serca to upominek, który jest elegancki i pełni rolę przyjemnej pamiątki z dnia Komunii. Do każdego magnesu dodawana jest koperta dostępna w trzech odcieniach do wyboru – szarym, różowym i niebieskim.

komunia

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl