Zaproszenia okolicznościowe

Podziękowania dla gości, zawieszki, winietki

Eleganckie i ręcznie zdobione zaproszenia komunijne

Zaproszenie na pierwszą komunię świętą zbudowane z 2-óch części. Część wierzchnia zawiadomienia za pomocą oczka podobnego do cyrkonii, satynowej wstążeczki i skrupulatnie wykrojonego symbolu graficznego prezentuje się niezmiernie okazale. Dzięki wyciętemu znakowi hostii na kopercie, zaproszenie nawiązuje do wiary chrześcijańskiej oraz obrzędu pierwszej komunii świętej.

Sklep z zaproszeniami komunia

Dzięki przemyślanej mieszanki kolorów i symboli, zawiadomienie to jest eleganckim rękodziełem, pełniącym rolę powiadomienia o zbliżającej się pierwszej komunii dziecka. Zachęcamy do wybrania takiego wzoru zaproszeń tych kupujących, którzy zwracają uwagę na staranność wykonania, precyzję cieć oraz trwałość sklejania części. Continue reading „Eleganckie i ręcznie zdobione zaproszenia komunijne”

Przygotowania do komunii – zakup ładnych zaproszeń

Kreatywnie udekorowane zaproszenia na komunię. Dużą trwałość i estetykę tych zawiadomień gwarantują wysokiej jakości materiały, które zostały użyte w czasie produkcji.

Pierwsza komunia zaproszenia

Zrobiliśmy 2 typu tych zawiadomień, różniące się między sobą kolorem kokardy oraz symbolem wyciętym w brązowym papierze. Front zawiadomienia zawiera element dekoracyjny, który dzięki zamocowaniu na dystansie tworzy efekt uwypuklonej strony tytułowej. Płacąc niewielką cenę, otrzymacie państwo ciekawe oraz niespotykane zaproszenia na komunię. Continue reading „Przygotowania do komunii – zakup ładnych zaproszeń”