Zaproszenia okolicznościowe

Podziękowania dla gości, zawieszki, winietki

Eleganckie i ręcznie zdobione zaproszenia komunijne

Zaproszenie na pierwszą komunię świętą zbudowane z 2-óch części. Część wierzchnia zawiadomienia za pomocą oczka podobnego do cyrkonii, satynowej wstążeczki i skrupulatnie wykrojonego symbolu graficznego prezentuje się niezmiernie okazale. Dzięki wyciętemu znakowi hostii na kopercie, zaproszenie nawiązuje do wiary chrześcijańskiej oraz obrzędu pierwszej komunii świętej.

Sklep z zaproszeniami komunia

Dzięki przemyślanej mieszanki kolorów i symboli, zawiadomienie to jest eleganckim rękodziełem, pełniącym rolę powiadomienia o zbliżającej się pierwszej komunii dziecka. Zachęcamy do wybrania takiego wzoru zaproszeń tych kupujących, którzy zwracają uwagę na staranność wykonania, precyzję cieć oraz trwałość sklejania części. Continue reading „Eleganckie i ręcznie zdobione zaproszenia komunijne”

Pomysłowe wzory zaproszeń na komunię – polski sklep

Stworzyliśmy dla państwa oryginalne zawiadomienia o komunii w czterech wariantach graficznych oraz dwóch opcjach kolorystycznych. Opcje kolorystyczne to różowy dla dziewczyn oraz niebieski dla chłopaków.

Komunijne zaproszenia dla gości

Frontowa strona zawiadomienia w kolorze różowym zawiera obwolutę z róż. Środkowa część zaproszenia może być urozmaicona kielichem mszalnym lub gołębiem wzlatującym w powietrze. Kolor błękitny zdominował zaproszenia zaprojektowane na komunię chłopca. Kupujący mają do wyboru zaproszenie w barwach błękitnych z monogramem IHS albo z sylwetką modlącego się chłopca. Continue reading „Pomysłowe wzory zaproszeń na komunię – polski sklep”

Pomysłowe i ręcznie zdobione zaproszenia na komunię

Zawiadomienie na komunię w kolorach brązowych oraz beżowych. Zdobienia w tym zawiadomieniu zostały wykonane z naturalnych materiałów takich jak drewno i juta. Drewniane serce z napisem IHS, pieczołowicie wycięty motyw graficzny oraz kokarda ze sznurka jutowego wymienna na wstążkę w 4-ech kolorach do wyboru – to szczegóły okraszające pierwszą stronę zaproszenia na komunię.

Tanio zaproszenia

Dekoracje wchodzące w wystrój tego typu zaproszenia na komunię są stworzone z gustem, dlatego też dodają one nadzwyczaj reprezentacyjnego stylu. Dane osób zaproszonych można szybko wprowadzać dzięki tekstowi personalizowanemu, który jest dołączany do każdego egzemplarza. Zawiadomienie o nietuzinkowym wyglądzie, który został osiągnięty przy wykorzystaniu naturalnych materiałów – tak pokrótce można określić przedstawiany typ zawiadomienia. Continue reading „Pomysłowe i ręcznie zdobione zaproszenia na komunię”

Przygotowania do komunii – zakup ładnych zaproszeń

Kreatywnie udekorowane zaproszenia na komunię. Dużą trwałość i estetykę tych zawiadomień gwarantują wysokiej jakości materiały, które zostały użyte w czasie produkcji.

Pierwsza komunia zaproszenia

Zrobiliśmy 2 typu tych zawiadomień, różniące się między sobą kolorem kokardy oraz symbolem wyciętym w brązowym papierze. Front zawiadomienia zawiera element dekoracyjny, który dzięki zamocowaniu na dystansie tworzy efekt uwypuklonej strony tytułowej. Płacąc niewielką cenę, otrzymacie państwo ciekawe oraz niespotykane zaproszenia na komunię. Continue reading „Przygotowania do komunii – zakup ładnych zaproszeń”

Bogata oferta ręcznie zdobionych zaproszeń na komunię

Proste rozwiązania są czasem najlepsze, dlatego przedstawiamy państwu wzór zawiadomienia o prostej stylistyce. Symbol hostii zajmuje środkowe miejsce na pierwszej stronie tego zawiadomienia, co wyraźnie wskazuje charakter uroczystości, na którą są zapraszani goście.

Tanie komunijne zaproszenia dla gości

Proces wytwarzania tego zaproszenia wspiera się na starannie wybranym papierze ozdobnym, który dodatkowo posiada delikatną w dotyku powierzchnie. Środek zawiadomienia może być zapełniony treścią, która pomaga w personalizacji. Prezentowane zaproszenie to słuszny wybór, jeżeli ktoś poszukuje tanich oraz sumiennie zrobionych zawiadomień. Continue reading „Bogata oferta ręcznie zdobionych zaproszeń na komunię”

Bogata oferta, ręcznie wykonany zaproszeń – komunia

Zawiadomienia na komunię dysponujące minimalistyczną liczbą ozdób, dedykowane dla dziewczynki lub chłopca. Podstawowym materiałem z którego zostały stworzone prezentowane zawiadomienia jest fakturowany papier ozdobny. Zaproszenie produkowane w 2-óch możliwościach kolorystycznych, zależnych od tego, czy do pierwszej komunii świętej przygotowuje się chłopiec lub dziewczynka.

Komunia zaproszenia

Dziewczęce zaproszenie jest utrzymane w kolorystyce różowej, a na środku frontowej strony ma wyciętą sylwetę klęczącej dziewczynki. Różnice w zawiadomieniu na komunię chłopca to wycinana sylwetka, która już na pierwszy rzut oka sugeruje kto zmierza do pierwszej komunii świętej. Continue reading „Bogata oferta, ręcznie wykonany zaproszeń – komunia”

Eleganckie i ręcznie wykonane zaproszenia na komunię

Wytwarzamy zaproszenia na komunię, wyróżniające się czterema wzorami i opcjami kolorystycznymi. Zaproszenia te stworzone są z wysokiej jakości półproduktów, takich jak ozdobny papier oraz materiałowa wstążka. Barwy tych zawiadomień zdradzają ich przeznaczenie, czyli niebieski dla chłopców i różowe dla dziewczyn.

Pierwsza komunia

Front przedstawianego zawiadomienia komponuje się z dekoracji oraz motywów graficznych, które bezpośrednio połączone są z komunią świętą. Wspólnym elementem opisywanych zaproszeń jest motyw winorośli, która oplata koło zawierające jeden z 4-ech symboli do wyboru. Graficznie prezentowane zaproszenia różnią się między sobą tym, co wizualizuje centralna część pierwszej strony, czyli może to być kształt klęczącego dziecka, wzbijający się w powietrze gołąb, kielich mszalny lub chrystogram. Continue reading „Eleganckie i ręcznie wykonane zaproszenia na komunię”

Stylowe i atrakcyjne zaproszenia na pierwszą komunię – wzory

Najistotniejszym motywem graficznym w tym projekcie zawiadomienia na komunię jest chrystogram. Na całość tego modelu składają się dwa elementy: brązowa koperta oraz część prezentująca tekst, zrobiona z białego papieru. Naszym kupującym do wyboru oferujemy cztery możliwości kolorystyczne tego wzoru zawiadomienia na komunię.

Pierwsza komunia zaproszenie

Matowy papier wykorzystany został do budowy koperty, a laser wykorzystaliśmy do wycięcia motywu graficznego. Staranność produkcji oraz znakomitej jakości surowce, to te dwie wytyczne zagwarantowały ciepły odbiór tego wariantu zawiadomienia na komunię pośród klientów. Continue reading „Stylowe i atrakcyjne zaproszenia na pierwszą komunię – wzory”

Ciekawe wzory zaproszeń na komunię – tani sklep

Skromne ozdobniki oraz nieskomplikowana forma to znamienne atrybuty tego szablonu zaproszenia na komunię. Do stworzenia zaproszenia używamy specjalnego papieru, który cechuje się fakturowaną powierzchnią, mocno wyczuwalną pod palcami. Chrystogram zamieszczony na tytułowej stronie zawiadomienia odpowiednio nawiązuje do uroczystości związanych z pierwszą komunią świętą.

Atrakcyjne zaproszenia dla gości

Przedstawiany model zawiadomienia na komunię to przykład, jak przy wykorzystaniu dobrej jakości surowców oraz właściwemu doborowi czcionek, a także barw można zaprojektować reprezentatywne, papierowe dzieło. W środku tego zaproszenia odkryjecie państwo treść odpowiednią do personalizacji. Continue reading „Ciekawe wzory zaproszeń na komunię – tani sklep”

Sklep z eleganckimi zaproszeniami na pierwszą komunię

Ten kto dostanie takie zawiadomienie, na pewno będzie usatysfakcjonowany, gdyż jest do jeden z najbardziej luksusowych modeli zawiadomień w naszej ofercie. Paleta kolorów jaką zdecydowaliśmy się zastosować przy tworzeniu tego zaproszenia, zapewnia niesamowity styl temu zawiadomieniu.

Komunia tanio zaproszenia

Zawiadomienie to składa się z 2-óch części: pierwsza to koperta z brązowego papieru, w której znajduje się właściwa część barwy białej, zawierająca treść spersonalizowaną. Symbole takie jak monstrancję z hostią wprost nawiązują do pierwszej komunii świętej. Materiały użyte do produkcji, czyli papier ozdobny, taśmy dwustronne, tusz to dobrej jakości półprodukty, które gwarantują dobrą wytrzymałość tych zawiadomień o komunii. Continue reading „Sklep z eleganckimi zaproszeniami na pierwszą komunię”