Zaproszenia okolicznościowe

Podziękowania dla gości, zawieszki, winietki

Eleganckie i personalizowane upominki weselne

Ślub należy do najistotniejszych dni w życiu stąd również należałoby tą chwilę zapamiętać. Podarowanie młodej parze oryginalnego podarku to olśniewające rozwiązanie.

Podziękowania weselne dla gości

Tworzone z precyzją drewniane serce gwarantuje zamieszczenie osobistych życzeń, a też odnosi się do atencji uroczystości. Motyw kwiatów czy motyla dodają wdzięku, a nieszablonowa forma sprawia, że jest to de facto innowacyjny podarek. Taka pamiątka z pewnością wywoła uśmiech, a może i wzruszenie na twarzy młodych partnerów, a dodatkowo przetrwa przez długie lata. Continue reading „Eleganckie i personalizowane upominki weselne”

Pomysłowe podziękowania dla rodziców chrzestnych – tanio

Chrzest święty to niesłychanie istotny dzień w ludzkim życiu i uroczystość, jaką należałoby trwale zachować w pamięci. Chrzestni odgrywają tutaj nadzwyczaj znaczącą rolę, w związku z tym należy im się słowo zobowiązania, które ma prawo przybrać nieszablonową formę. Wykonana z drewna statua przekazuje podziękowania i miłość, a to gwarantuje zadowolenie i radość.

Chrzestni podziękowania

Motyw aniołka nawiązuje do usposobienia uroczystości, a dodany lazurowy bądź różowy odcień wskazuje na płeć chrzczonego potomka. Spersonalizowany grawer pozwala przesłać chrzestnym słowa wdzięczności. Continue reading „Pomysłowe podziękowania dla rodziców chrzestnych – tanio”

Pomysłowe podziękowania z okazji wesela – różne wzory

Dla każdej Młodej Pary, która wypatruje oryginalnego sposobu na powiedzenie swoim gościom „dziękuję” – mamy coś szczególnego! W przeciwieństwie do szablonowych ciasteczek jest trwałą pamiątką o ślicznej symbolice. Inspirujemy do wyselekcjonowania jednego z dwóch kształtów drewnianej dekoracji.

Wesele ładne podziękowania

Kiedy do tego dojdzie personalizacja oraz grafika – będzie bezbłędnie! Goście ucieszą się też na widok znajdującego się z tyłu magnesu. Dzięki temu wspomnienie ślubu będzie również praktycznym gadżetem na lodówkę. Continue reading „Pomysłowe podziękowania z okazji wesela – różne wzory”

Wiele wzorów podziękowań dla gości – urodziny i nie tylko

Prowadzona przez nas oferta pozostała wzbogacona o podziękowania dla gości uczestniczących w pierwszych urodzinach potomka. Przygotowywane przez na propozycje to porządny wybór, bowiem będą bezpośrednio kojarzyć się z roczkiem maleństwa, wywołując te najpiękniejsze wspomnienia. Nasze drewniane ozdoby do perfekcji się w to wpisują. Opcja personalizacji sprawi, że będą jeszcze o wiele bardziej osobliwe.

Urodziny personalizowane podziękowania dla gości

Wystarczy podesłać nam imię potomka i datę urodzin, a my pieczołowicie naniesiemy je na pamiątkę. Co więcej, można też wybrać dowolny motyw z przedstawianych. Continue reading „Wiele wzorów podziękowań dla gości – urodziny i nie tylko”

Eleganckie podziękowania dla gości z okazji chrzcin – oferta

To właśnie dzięki naszym eleganckim podziękowaniom dla gości każdy chrzest będzie jeszcze bardziej nadzwyczajny. To oferta dekoracyjna oraz praktyczna jednocześnie, bo sprawdzi się nie jedynie jako pamiątka, lecz również magnes. Postawiliśmy na klasyczne połączenie motywu gołębia bądź też serca z drewnianym materiałem.

Chrzest ładne podziękowania dla gości

Wszelkie nasze zaproszenia kreowane są z najwyższą precyzją z słusznie wyselekcjonowanego drzewa, by mieć całkowitą gwarancję, iż na ich widok goście się wzruszą, aby później dumnie umieścić je w swojej kuchni. Gwarantujemy porządny stosunek do jakości! Continue reading „Eleganckie podziękowania dla gości z okazji chrzcin – oferta”

Wysokiej jakości i tanie podziękowania dla gości – komunia

Pierwsza Komunia Święta to szczególny dzień w życiu każdego dziecka, należałoby by był bez zarzutu dopieszczony. To naturalnie dzięki naszym podziękowaniom na komunie można dopełnić dzieła uprzejmie dziękując gościom za przyjazd. Delikatny motyw gołębicy bądź też serca nienagannie wpisuje się w klimat wydarzenia, a możliwość personalizacji pozwala podkreślić jego rewelacyjny charakter.

Komunia tanie podziękowania

Każda jedna drewniana dekoracja jest oprócz tego zaopatrzona w magnes, to naturalnie dzięki czemu będzie nie jedynie dekoracją samą w sobie, lecz także przydatnym w każdym mieszkaniu gadżetem. Continue reading „Wysokiej jakości i tanie podziękowania dla gości – komunia”

Urodziny – wyjątkowe podziękowania dla gości

Pierwsze urodziny malucha to okazja, aby przygotować cudowną imprezę dla rodziny i bliskich. Jeśli pragniecie podziękować przybyłym na imprezę gościom – trwałe, drewniane podziękowania dla gości na roczek spełnią Wasze wymagania. Podziękowania dla gości w formie magnesu w kształcie serca to wygodny podarek, który wywoła uśmiech na twarzach gości oraz będzie stanowić perfekcyjną pamiątkę z pierwszej imprezy urodzinowej naszego potomka.

Proponowane magnesy jako podziękowanie dla gości to personalizowany podarunek, który na dodatek spotęguje przyjemne wspomnienia z imprezy. Do każdego magnesu dodajemy strojną, barwną kopertę – można wybrać kolory: szary, różowy lub niebieski.

urodziny

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Piękne i ciekawe podziękowania dla gości

Sympatyczne skojarzenia z Komunią Świętą muszą zostać z Państwem jak najdłużej – dlatego warto zatroszczyć się o dekoracyjne pamiątki z Komunii. W czasie uroczystości warto nie zapominać nie tylko o gwieździe tego dnia, ale także o przyjeżdżających gościach. Spersonalizowane podziękowania dla gości na komunię utworzone z drewna na pewno wywołają pozytywne emocje.

Takie podziękowanie dla gości to imponujący sposób na przedstawienie, jak są dla nas istotni – podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu w kształcie serca to upominek, który jest elegancki i pełni rolę przyjemnej pamiątki z dnia Komunii. Do każdego magnesu dodawana jest koperta dostępna w trzech odcieniach do wyboru – szarym, różowym i niebieskim.

komunia

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Różne projekty podziękowań dla gości

Podziękowania dla gości to miły sposób na zaakcentowanie obecności rodziny oraz znajomych oraz okazanie wdzięczności za wspólne świętowanie dnia chrztu. Prezentujemy dla Państwa indywidualne podziękowanie dla gości w formie magnesu o kształcie serca – malutki upominek, który nie tylko sprawi radość krewnym, lecz też będzie wyśmienitą pamiątką z dnia imprezy.

Trwałe, drewniane podziękowania dla gości na chrzest to szansa stworzenia spersonalizowanego podarku, który jednocześnie stanowi znakomitą dekorację. Do każdego magnesu dodajemy w zestawie ozdobną kopertę w wybranym kolorze (do wyboru mają Państwo odcień szary, niebieski lub różowy) – uprzejmie zapraszamy do kupna.

chrzest

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl